SELECT YOUR LANGUAGE :
44439363 - 44113271
info@piragco.com

درباره پیراژ پویا

شرکت پیراژپویا با بیش از 15 سال تجربه ی فعالیت در صنعت ساختمانی ( سقف اتوماتیک، سایبان اتوماتیک، شید پرده، پرده برقی، درب شیشه ای اتوماتیک، راهبند اتوماتیک، درب اتوماتیک) با تکیه به تجارب متعدد و توان فنی مهندسی خود همواره در راستای ارائه ی آن ها در پروژه ها به کارفرمایان خود گام برداشته است.

مجموعه پیراژ پویا همواره در حال نیاز سنجی بازار کالاهای لوکس ساختمانی و توجه به نیازهای مشتریان خود بوده است. و این روند نوآوری و به روز رسانی محصولات در سال 1392 منجر به ارائه ی محصول جدید و کاربردی برای کارفرمایان این مجموعه شد. این محصول با رویکرد مسقف نمودن فضاهای بیرونی جهت استفاده در چهار فصل، بدون نیاز به مجوز نهادهای مربوطه از جمله شهرداری به واسطه ی پیچ و مهره ای بودن سازه و قابلیت جابه جایی آن ها که عملا به عنوان سازه و سقف ثابت محسوب نمی شوند، ارائه شده است. مجموعه پیراژ پویا در ابتدا اقدام به واردات این محصول از سایر کشورها نمود، از آن جا که خط مش کلی این مجموعه بر پایه تولید ملی و بومی سازی این فناوری می باشد، ما را بر آن داشت تا با حفظ و ارتقای کیفیت و بررسی های دقیق و مهندسی ، موفق به تولید سقف های متحرک در کشور خودمان بشویم.

اولین پروژه سقف متحرک وارداتی پیراژ پویا در روف گاردن(باغ بام) برج الهیه اجرا شده است. پس از آن اجرای سقف متحرک رستوران موزه ی زمان به این مجموعه پیشنهاد گردید. شرایط ویژه این پروژه از جمله محدودیت منابع مالی کارفرما و استیجاری بودن فضا، منجر به طراحی و تولید این سقف برای اولین بار شد. پروژه سقف متحرک رستوران موزه زمان به عنوان اولین پروژه تولید این محصول در ایران با رضایت کامل کارفرما و بازخورد کاملا مثبت از عملکرد سیستم مهر تاییدی بر تلاش های این مجموعه در ساخت و تولید این محصول بوده است.

و تا کنون که در پروژه های بسیاری چون رستوران ها، کافی شاپ ها، روف گاردن ها و بالکن و تراس منازل موفق به ارائه این محصول گردیده ایم روز به روز تلاش به ارتقای کیفیت محصولمان برای ایجاد رضایتمندی هر چه بیش تر سرمایه های اصلی این شرکت یعنی مشتریانمان نموده ایم.

و خوشحالیم که این محصول با توجه به امکانات و گزینه های جانبی نظیر نورپردازی و شیشه های متحرک اطراف نیازهای بخش بزرگی از بازار را پوشش می دهد.

پل های ارتباطی

تهران - انتهای اتوبان حکیم غرب ، روبروی بازار سنگ تهران ، پلاک 67 طبقه 3

تلفن :

02144439363 - 02144439357- 02144159849 - 09123271221

فکس :

02144439363

:وب سایت www.piragco.com