SELECT YOUR LANGUAGE :
44439363 - 44113271
info@piragco.com

سقف جمع شونده

بر اساس تجربه بیش از 15 ساله تیم فنی و مهندسی شرکت پیراژ پویا در مبحث فروش، سعس ما اینست که به دور از فضاهای هیجانی فروش با مشاوره درست و اصولی این فرصت در اختیار مشتریان عزیز قرار گیرد تا تصمیم درست و بهینه را برای خرید سقف اتوماتیک بگیرند.

با توجه به اینکه در مقالات گذشته به طور مفصل در مورد اجزاء تشکیل دهنده سقف برقی صحبت شده در این بخش بیشتر مد نظر مزایا و معایب و همین طور قیمت سقف متحرک می باشد.

سقف های جمع شو که محصولی کاملا جدید و به روزی محسوب می شوند برای کاربری های مختلفی استفاده می شوند.

سقف های برقی به سبب سبکی سازه و همینطور دوام پارچه و نوع سیستم حرکتی ،محصولی با صرفه اقتصادی و از لحاظ معماری مناسب برای تمامی فضاهای باز اعم از تجاری و مسکونی می باشند.

در ایران به واسطه ی تنوع آب و هوایی باید برای هر منطقه از متریال خاص مقاوم منطبق با شرایط همان منطقه استفاده کرد.

پارچه های پی وی سی استفاده شده در سقف جمع شونده با توجه به تکنولوژی ساخت آنها در دماهای مختلف (از 30- تا 70+ درجه سانتیگراد) دوام دارند. و برای هر منطقه آب و هوایی از بارانی و مرطوب(شمال کشور) تا گرم و شرجی(جنوب کشور) مناسب می باشند.

پارچه پی وی سی سقف جمع شونده

سازه ی آلومینیومی و استراکچر سقف متحرک هم به دلیل خواص آلومینیوم که کاملا با آن آشنا هستید به واسطه آنادایز شدن و پاشیدن رنگ پودری الکترو استاتیک بر روی آن دوامی چند برابر پیدا کرده است.

برخی از فضاهای پر کاربرد سقف متحرک برقی برای پوشش فضای باز رستوران ها، کافی شاپ ها، هتل ها و استخر می باشد.با توجه به اینکه امروزه استفاده از تمام فضاهای موجود، بلا استفاده و بدون کاربری برای تمام کسب و کارها (به علت بحث هزینه ها، فروش و محدودیت فضا) امری بدیهی به نظر می رسد. سقف جمع شونده با دارا بودن سیستم هدایت آب پیشرفته، نورپردازی فوق العاده ،باز و بسته شدن سریع و همینطور زیبا و مدرن بودن، بهترین گزینه و پیشنهاد برای اینگونه فضاها می باشد.

نکته ایی که باید در اینجا به آن اشاره کرد بحث هدایت آب روی سقف اتوماتیک می باشد که بخاطر داشتن شیب در اجرای سقف متحرک و همینطور خاصیت پارچه آب به سمت جلوی سازه که آبراه در آن تعبیه شده ،جریان پیدا کرده و به صورت کاملا مخفی از داخل ستون ها به سمت پایین و کف شور هدایت می شود.

سقف های متحرک با قابلیت داشتن نورپردازی از سقف بی نیاز از هرگونه نورپردازی می باشند.

سقف جمع شونده با قابلیت اضافه کردن شیشه های متحرک می تواند به عنوان یک سازه کاملا آب بند و هوابند استفاده شود.

شیشه متحرک

محصولات مرتبط
پل های ارتباطی

تهران - انتهای اتوبان حکیم غرب ، روبروی بازار سنگ تهران ، پلاک 67 طبقه 3

تلفن :

02144439363 - 02144439357- 02144159849 - 09123271221

فکس :

02144439363

:وب سایت www.piragco.com